slv.AquaFans.ru

5 Led akváriových svetiel s aliexpressom

Technologický pokrok nestojí a rýchlosť, s akou sa vybavenie akvária vylepšuje, je jednoducho úžasná. Ako dlho boli umelé nádrže osvetlené najmä žiarovkami, prakticky Iljičovými žiarovkami? A teraz niektorí považujú včera luminiscenčné a dokonca aj halogenidové žiarovky a LED sa stávajú čoraz obľúbenejšími.

Aké sú požiadavky na LED v akváriu?

Ak sa plánuje osvetlenie iba rýb a podmorskej krajiny, neexistujú žiadne špeciálne požiadavky na osvetlenie, ak by si to želal iba majiteľ. Je ťažšie, ak živé rastliny sú alebo sú plánované v akváriu.

Potom, na rozdiel od žiariviek, na výpočet požadovaného počtu LED diód v akváriu nie sú prevádzkované s wattmi - indikátormi výkonu, ale s lúmenmi - jednotkami merania svetelného toku.

Nenáročné akváriové rastliny pre blaho vyžadujú osvetlenie 20-40 lúmenov na liter, náročnejšie - 40-60 lúmenov.

Teplota farieb žiaroviek určených na osvetlenie akváriových rastlín sa pohybuje v rozmedzí od 5500 Kelvinov (obvykle 6 000 - 8 000 K). Nad 6000 K je svetlo sýtejšie s modrými odtieňmi, pod 4000 K - červené.

Spravidla sa biele LED diódy používajú v akváriách (vo variantoch denné svetlo, teplá biela alebo studená biela), niekedy s miernym pridaním červenej a modrej.

Zelené svetlo sa nepoužíva, pretože ho rastliny nepotrebujú.

Parametre svetelného toku a teploty farby sú uvedené v charakteristikách LED žiaroviek, na základe ktorých je vybrané svietidlo pre akvárium.

Výhody LED jednotiek

Takéto žiarovky sa v poslednej dobe stali populárnymi. Majú veľa výhod s inými typmi:

  1. Economy. Svietidlá spotrebúvajú malú energiu, ale zároveň celkom jasné.
  2. Odolnosť proti rôznym mechanickým vplyvom. Jednotky nemajú krehké špirály.
  3. Trvanlivosť. LED žiarovky je možné používať viac ako 3 roky.
  4. Široký spektrálny rozsah. Umožňuje vytvoriť vysoko kvalitné osvetlenie mini-rybníka.
  5. Bezpečnosť. Jednotky neobsahujú škodlivé látky, ako napríklad ortuť.
  6. Požiarna bezpečnosť. Pri použití LED žiaroviek je skrat nepravdepodobný.
  7. Vysoký výkon. Lampy fungujú až 12 hodín a neprehrievajú sa.

Päť najčastejšie predávaných svietidiel Aliexpress LED:

Super tenká LED akváriová lampa, osvetlenie vodných rastlín, 18-75 cm_09

vlastnosti:

Kvalitné LED korálky, vysoký jas

Príkon: 7 W (14 LED) / 11 W (22 LED) / 15 W (30 LED) / 20 w (40 LED) / 24 W (48 LED)

napätie:Iba 220 ~ 240V 50 Hz!

Farba svetla: modrá + biela

Materiál: plast_10

Obsah balenia: 1 ks akváriové osvetlenie

Auqairum Dĺžka modelu LED Dĺžka ks

YX-B20S 18 + 17 cm 18-35 cm 14 (vrátane 2 modrých)
YX-B30S 28 + 17 cm 28-45 cm 22 (vrátane 4 modrých)
YX-B40S 38 + 17 cm 38 ~ 55 cm 30 (vrátane 6 modrých)
YX-B50S 48 + 17 cm 48 ~ 65 cm 40 (vrátane 8 modrých)
YX-B60S 58 + 17 cm 58 ~ 75 cm 48 (vrátane 10 modrých)

KOMENTÁRE:

Objednané 5. januára, prijaté 11. februára. Balík trval viac ako mesiac. Svieti jasne a je s lampou potešený. Vložte do akvária 180 litrov (dĺžka 90 cm) - je lepšie vložiť 2 kusy. dosť pre ryby a nenáročné rastliny

Aký predávajúci. Ďakujem vám veľmi pekne za váš produkt, tento výrobok je v perfektnom stave, krásne podráždený, aby nedošlo k poškodeniu. Vysoko kvalitná, pekná a veľmi cenovo dostupná. Funguje to skvele a svetlo je veľmi jasné. Odporúčam predajcu.‍

Aj keď sa zohľadnilo oneskorenie v dôsledku preťaženia pošty po 11.11, doručenie bolo rýchle, trať bola sledovaná, nečakane jasné a kvalitné svetlo, škatuľka bola trochu zvrásnená, ale lampa bola celá. Vizuálne spokojní so spektrom, pozrime sa, ako dlho to vydrží a či pod ním bude niečo rásť, za jeho cenu jednoducho neexistujú žiadne sťažnosti, pomyslel som si, že keby bolo slabé, tak by som si ho objednal, ale stačilo, na fotografii je akvárium s veľkosťou 50 litrov na hornom okraji 50 * 29 bolo ustálené. Neexistujú žiadne sťažnosti týkajúce sa kvality svietidiel a samotnej žiarovky, zaslúžených 5 hviezdičiek.

Cena: 795,51 RUB - 1 557,94 / ks.

Zľavová cena:

628,79 - 1 214,70 rubľov. / ks.
KÚPIŤ ALIEXPRESS

Akváriové žiarovky pre rastliny 10 W / 5 W / 3 W LED akváriové žiarovky

hodnotenie

Dodávka je rýchla, lampa bola bezpečne zabalená v kartónovej krabici a do airbagu. Vybral som si 10 W lampu, čiernu. Môžete zvoliť aj 3W a 5W čiernobielo. Pre moje 45-litrové akvárium bolo 10 W dokonca príliš silné. Moje akvárium stojí dosť vysoko a táto lampa osvetľuje takmer celú miestnosť! Lampa je veľmi svetlá a výkonná, svieti s bielym svetlom, je vhodná pre veľké akvárium. Pre akvárium veľkosti bane by som mohol získať 5W lampu. Lampa je vynikajúcej kvality, výkonná a jasná. Perfektne osvetľuje akvárium, určite odporúčam !

Dodávka je asi mesiac, lampa je kompaktná, má dobrý estetický vzhľad, biele studené svetlo 10 wattov na akvárium s objemom 90 litrov je dokonca veľmi dobré, možno aj príliš veľa. Z nejakého dôvodu je vypínač umiestnený blízko zástrčky, takže ak ho chcete zapnúť, musíte sa napriek tomu dostať do zásuvky. je potrebné opakovať.

Opis nie je presný. Neexistuje popis zástrčky na zapnutie a sieťové napätie na použitie lampy. Na fotografii bola zástrčka v eurách. V dôsledku toho som dostal lampu nepoužiteľnú. Zástrčka americkej vzorky, na škatuli označenej 110V. Z tohto dôvodu vznikol spor, predajca okamžite súhlasil, čo bolo veľmi príjemné. Náhrady. Nevyžaduje sa žiadny spätný tok.HM13952-2.3
Cena: 485,20 - 922,76 rubľov. / ks.

Špeciálna cena:

4,98 - 618,58 USD / ks.

KÚPIŤ ALIEXPRESS

Akváriové LED žiarovky pre pestovanie rastlín v akváriuAHM14292.16

Model 2:

  • Model: X3
  • Farba: čierna
  • Materiál: ABS plast
  • Výkon X3: 5 W 220 V
  • Počet LED: 12
  • X3 vhodné pre dĺžku nádrže: 20 cm, šírka 5 mm
  • Farebný box: biele svetlo
  • Rozmery: 13 × 6,5 x 5,0 cm
  • Dĺžka kábla: 1,2 m
  • 12 ks 5730 LED svetla umožňuje jasné osvetlenie pri nízkych nákladoch na energiu.
  • Módny ultratenký dizajn a dlhá životnosť.
  • Vhodný pre akvárium s hrúbkou 5 mm.Akváriové LED žiarovky rastú Osvetlenie Fish Tank Waterproof Clip-on Lamp 2

Model 1:

  • Materiál: plast
  • Zástrčka: Európska štandardná zástrčka
  • Veľkosť: 7,5 x 7,5 x 4 cm
  • Vstupné napätie adaptéra: 110-220V
  • Hliníková zliatina účinne zníži problém výroby tepla LED žiarovkami a zabráni korózii.
  • Špeciálne navrhnutá LED lampa, ktorá dokáže vylepšiť fotografiu vodných rastlín a je vhodná na pestovanie vodných rastlín.
  • Nízky výkon, vysoká energia a žiadne žiarenie.
  • Poskytuje dostatočné osvetlenie, aby sa zmestilo na akvárium, a ryby môžete v nádrži zreteľne vidieť.
  • Akrylová podkladová fólia uľahčuje montáž do nádrže.
  • Ideálne pre rôzne veľkosti otvoreného akvária.

Baliaci zoznam:
1 x akvárium LED lucerny rastú osvetlenie
Poznámka:
1> Povoľte chyby 1 - 2 mm v dôsledku manuálneho merania. Nezabudnite na nákup.
2> farby sa môžu líšiť pre rôzne displeje, prosím pochopte.Akváriové LED svetelné zdroje Grow Lighting Lighting Fish Tank Waterproof Clip-on Lamp 0

KOMENTÁRE:

Toto je druhý nákup v tomto obchode. Lampa je uhlová. Jasne svieti a dobre osvetľuje akvárium. Pripevňuje sa k rohu akvária pomocou plastových výklenkov. Na doske je 8 žiaroviek. Korózia. Funguje to zo siete aj cez USB. Pohodlné, ekonomické, kompaktné. Pre akvárium s objemom 15 l je skvelá voľba.

Veľmi pekná lampa, akvárium na 30 litrov. Hĺbka 35 cm osvetľuje celý objem. S dodávkou neboli žiadne problémy, bola dobre zabalená, dorazila v predpokladanom čase. Ďakujem predajcovi!

Tovar prišiel o pár týždňov, z Lotyšska, škatuľka bola zvrásnená, ale lampa nebola slávna, objednaná čierna, žiarila jasne, je tu vypínač, euro zásuvka

svietidlá dorazili rýchlo, o tri týždne (donáška domu ... dobre svietia, pre malé akvárium to, čo potrebujete ... odporúčam predajcovi ...

Cena: 283,09 - 334,13 rubľov / ks.

Zľavová cena:

3,99 - 4,99 USD / ks
KÚPIŤ ALIEXPRESS

Vodotesná žiarovka na žiarovky Super Thin LED Grow Light Light 5W / 10W / 15W

T7

Popis produktu

Toto sladkovodné LED svietidlo je z vysoko kvalitného, ​​energeticky účinného svetla, ktoré nahrádza typické jednotlivé žiarivky. Navyše je to vysoko kvalitný PP, módny dizajn, super tenký a super jasný 5730 LED čip.

vlastnosti:

-Vysokokvalitný LED čip 5730 SMD

-Super svetlé, skvelé pre rybie rastliny

-Super tenký, super ľahký a super jasný

-Napätie: AC85-265 VAC prúd, 50/60 Hz

-Rozsah: Biela / Modrá3

špecifikácie:

- biele LED diódy X3-5 W-12 - veľkosť 13 × 7,5 × 5,5 cm

- Výplň pre biele LED diódy X5-10 W-24, americký štandard - Rozmery-23,5x13x4,5 cm

- Podanie žiadosti o kus X5-10W-WB-20 v bielej farbe, 4 ks. modré LED, americký štandard - rozmery - 23,5 x 13 x 4,5 cm

- Podanie žiadosti o X7-15 W-36 ks. LED diódy, americký štandard - rozmery - 10 × 31,5 × 5,5 cm

Balenie obsahuje:

1 x 5 W / 10 W / 15 W LED akváriové svetlo

Poznámka: Toto sú svetlá s predvolenou európskou zástrčkou, pre ostatné krajiny pridáme konverznú zástrčku, ktorá zodpovedá štandardu vašej krajiny.

KOMENTÁRE:

Lampa je dobrej kvality, ale VEĽMI jasná. Ak akvárium stojí na kopci ako je ten náš, svieti priamo do očí !!!!! Na okraji nie je dosť okrajov. Všetko by bolo perfektné. Musel som vysypať sklo na posteľnú bielizeň. Normálne zapínanie nie je možné - svieti veľmi jasne v očiach.

Lampy sú vynikajúce, sooo bright. Zásielka prišla všetky krabice zmačkané do koša, ale obsah je celý. Kvalita plastu a výkon sú pevné. Dodávka je veľmi rýchla. Rozhodne odporúčam produkt a predajcu!!!

Skvelý produkt, plne v súlade s popisom, odporúčam predajcovi. Tovar bol odoslaný veľmi rýchlo, doslova o dva týždne neskôr kuriér priniesol tovar domov. Som veľmi spokojný so všetkými!

Je škoda, že neexistujú žiadne informácie o tom, ako veľmi svieti v lúmenoch. Vďaka predajcovi sa veľmi rýchlo dostal do oblasti Ivanovo!

Cena: 543,73 - 883,98 rubľov. / ks.

Zľavová cena:

5,98 - 8,89 USD / ks.
KÚPIŤ ALIEXPRESS

Ultra tenká akváriová lampa LED, vysokovýkonné osvetlenie akvária X5 10W, svetelná zástrčka štandardu európskej s dlhou životnosťou

voľby:
Typ zdroja svetla: LED
Napätie: 220 V
Príkon: 10 W
Teplota farby: Ultra biela
Vodotesnosť: Ipx; 3
Hlavný materiál: plast
Veľkosť produktu: asi 235 * 115 * 68 mm / 9,25 * 4,53 * 2,68 palca, hrúbka: asi 2 mm / 0,08 palca
Materiál krabičky: farebné balenie
Počet žiaroviek: 24 ks.
Štýl: jednoduchý a moderný
Nastavenie jasu: Nie
Typ prepínača: Push
Baliaci zoznam:
1 * Akváriová lampa

KOMENTÁRE:

Tieto žiarovky som už objednal niekoľkokrát od rôznych predajcov. Dobre, dobre pracuj. Najstarší je už rok. Tento predajca mal prvú neúspešnú skúsenosť s objednaním niekoľkých bielych lámp a oni mi poslali čierne. Tentokrát som požiadal osobitne o zaslanie bielych a napísal, že biela je veľmi dôležitá a zásadná. A predávajúci ma počul a poslal všetkých bielych, ako som žiadal! To ma veľmi potešilo! Takže pre koho je dôležitá farba, neváhajte a napíšte o tom znova predajcovi. Objednal som si ho v Čierny piatok, bolo to podstatne lacnejšie ako teraz, ale cenový rozdiel je spôsobený hospodárnym dodaním. Ale v skutočnosti prišiel celkom rýchlo! Vzhľadom k tomu, že pred novým rokom. Na ceste 22 dní. Predávajúci ho odoslal po 7 dňoch, ale v prípade predaja 11.11 a čierneho piatku je to tiež normálne. Takmer všetci predajcovia boli poslaní s oneskorením. Na konci som teda rád, že biely a že prišli pred novým rokom).

Vynikajúca žiarovka, pre 30l kocku to isté! Rýchle dodanie.

Dobre sledované. Dorazili sme do jedného mesiaca. Všetko funguje. Jasne žiarte.

Cena: 863,56 rub. / ks.

Zľavová cena:

647,84 rubľov / ks.

KÚPIŤ ALIEXPRESS

Podiel na sociálnych sieťach:

Podobný
» » 5 Led akváriových svetiel s aliexpressom