slv.AquaFans.ru

Okrúhle tetra kaskádové zemné akvárium: recenzie, recenzie a fotografie

okrúhle akvárium

Tetra kaskádový glóbus

Kedysi dávno tu bola Stefania Fold - roztomilé a očarujúce mačiatko! Bola módna, aktívna a pozitívna! Čítal som zaujímavé časopisy, počúval modernú hudbu a bol som rád akvarijného umenia, alebo skôr som naozaj sníval o malom, štýlovom akváriu, ktoré by sa zmestilo do interiéru jej izby..

mačka počúva hudbu

tetra brožúry

tetra brožúry

Akvárium Tetra Cascade Globe Round: recenzie, recenzie a fotografie

módne mačiatko

A potom jedného dňa čítam Navigátor akvária pre začiatočníkov,

navigátor akvária pre začiatočníkov

Stesha videl

Kaskádová guľa Tetra - jej vysnívané akvárium!

"Ok Tetra, povedz mi o akváriu." Kaskádový glóbus », napísal Stephanie na oficiálnej stránke Spoločnosti Tetra Russia.

Uplynul okamih a na obrazovke sa objavila správa:

Terta kontakt

"Sme radi, že vás zaujímajú naše produkty. Pomôžeme vám a odpovieme na všetky vaše otázky..

Na ruskom trhu sa skutočne objavilo nové okrúhle akvárium Kaskádová guľa Tetra - 6,8l nádrž s malým filtrom a LED osvetlenie, ako aj s inovatívnou funkciou vytvorenia vodopádu. Nový produkt zodpovedá súčasnému trendu záujmu o malé akvária. Vzhľad guľového akvária s takým objemom s filtračným prvkom poskytuje pohodlné životné podmienky pre ryby v porovnaní s konvenčnými guľovými akváriami alebo kockami bez filtrovania..

Výhody nového akvária:

- Jedinečný dizajn a atraktívne vlastnosti.-

- Ľahko udržiavateľná technológia rýchleho štartu “sviečka-a-play “, výmena kazety v jednom pohybe-

inštruktáž pre montáž kaskády zemegule

inštruktáž pre montáž kaskády zemegule

Charakteristické vlastnosti produktu:

- Odolné voči postriekaniu pre pohodlné prostredie pre ryby-

- Prúdiaci vodopád vytvára bublajúci zvuk a dokonalý pohyb vody, aby si vychutnal upokojujúci účinok-

- S osvedčenou technológiou EasyCrystal pre krištáľovo čistú vodu-

- Filtrujte akvárium-

- Osvetlené okrúhle akvárium - osvetľovací systém s 8 žiarovkami LED vrch-

- S vypínačom.-

- Jeden napájací kábel súčasne pre filter a LED osvetlenie-

Výučba kaskády zemegule Tetra

Jednoduchosť a ľahká údržba:

- Vymeňte kazetu každé 4 týždne-

- Filtračné špongie nie je potrebné vypláchnuť-

- Ruky nemusíte navlhčiť-

- S filtračnou vložkou - tetraEasyCrystalfilterbalíčekC100-

Technické údaje:

Objem: približne 6,8 l.-

Hmotnosť: prázdna 1,5 kg, naplnená približne 8,3 kg.-

Rozmery: priemer nádoby: 27,9 cm, priemer stojana: 24,5 cm, výška: 32,1 cm (s vekom zdvihnutým asi 45 cm), hĺbka (so zdvíhacím rukávom): asi 30 cm-

Napätie: sieťové napätie 220 - 240 V ~ 50 hz

Napájanie zariadenia: 12V 600mA

spotreba:

4.1 W (so zapnutými svetlami a čerpadlom), 3.4 W (keď je čerpadlo zapnuté) ““.

Pred prijatím konečného rozhodnutia o kúpe Stefania dodatočne preskúmala kaskádovú zemeguľu Tetra. Predstavte si jej prekvapenie: recenzie boli nielen pozitívne, ale aj negatívne. Negatívum bolo v troch bodoch:

- Údajne je také akvárium ťažké ošetrovať-

- Ryby budú preplnené-

- Jedy sa hromadia v malom akváriu: amoniak, dusitany a dusičnany-

Stephanie bola na rozpakoch, ako? Vo Francúzsku, kde k nám prišla tendencia držať malé okrúhle akváriá, všetko funguje pre každého, ale čo máme ... ??? Ukazuje sa, že to nie je akvárium, ale majitelia?! Stefania sa pevne rozhodla: „Svojím príkladom dokážem, že ak sa na akváriu náležite staráte, môžete vytvoriť útulný dom pre svoju obľúbenú rybu!“

Nasledujúci deň Stefania získala kaskádovú guľu Tetra Internetový obchod PureFish.ru. Stesha začal strácať užitočné informácie o tom, že stráca čas kohútik - ryba, ktorá by sa mohla umiestniť do takéhoto akvária.

A o týždeň neskôr prišla zásielka!!!

Akvárium Tetra Cascade Globe Round: recenzie, recenzie a fotografie

Akvárium Tetra Cascade Globe Round: recenzie, recenzie a fotografie

Stesha skrútil krabicu as radosťou ju rozbalil, akoby to bol dlho očakávaný darček k narodeninám.!!!

Na okamih bolo akvárium z balenia odstránené. Stefania bola šťastná a bola šťastná v siedmom nebi !!! Aké elegantné a ultramoderné akvárium, pomyslela si.!!!

Stephanie a Tetra

kaskádový glob

tetra kaskádový glob

tetra stesha

Ďalšiu sekundu a akvárium, podobne ako pohár UEFA, bolo vyzdvihnuté vyznamenaním na vopred pripravenom podstavci..

Inštalácia kaskády zemegule Tetra

A potom vyšlo na Stefanie: „Tu som chuchundra! Kúpil som si akvárium, ale zabudol som na chémiu akvária! “

ok, tetra

ok, tetra

Akvárium Tetra Cascade Globe Round: recenzie, recenzie a fotografie

Sme radi, že sa od vás znova dozvieme, blahoželáme vám k nákupu a odporúčame vám kúpiť si tieto lieky:

Tetra najbezpečnejší - Tento prípravok obsahuje nitrifikačné baktérie a pomôže vám rýchlo upraviť biologickú rovnováhu v akváriu.

Tetra AquaSafe - okamžite z akváriovej vody urobí vhodné prostredie pre ryby. Droga odstraňuje chlór a ťažké kovy z vody. Obsahuje vitamíny skupiny B, ktoré dobre pôsobia na sliznice rýb. Okrem toho má liečivo sedatívne vlastnosti..

Tetra Bactozym– prípravok obsahuje enzýmy, ktoré podporujú rast kolónií prospešných baktérií. Podrobné informácie a pokyny si môžete prečítať kliknutím na odkazy..

Ďalej odporúčame, aby ste si kúpili lacný test Tetra 6 v 1 prúžku, aby ste mohli kontrolovať vodu v akváriu..

A napriek tomu, keďže budete mať kohútikovú rybu, ktorá žije v poliach s ryžou v južnej Ázii, odporúčame vám kúpiť si Tetra torumín- klimatizácia obsahujúca triesloviny a humínové kyseliny, okyslia vodu a urobí ju prirodzenou, prírodnou pre kohútika. “.

„Edrit Madrid, Tetra! To je, koľko musíte kúpiť..

Je to drahé? “

„Stefania, máš malé akvárium, takže si musíš kúpiť drogy v malých baleniach po 250 ml. Okrem toho, vzhľadom na objem kaskády Tetra, vás upozorňujeme na skutočnosť, že budete mať dosť liekov na dlhú dobu. Asi pol roka - rok “.

"Dobre, dobre," kňučal Stesha radostne. "Dobre, Tetra, vďaka za pomoc.".

Potom, čo si obliekala šaty a vymyslel pery, šla Stephanie do najbližšieho obchodu s domácimi zvieratami na nákupy na zozname. O hodinu neskôr sa vrátila s plným vreckom akváriových prípravkov. Celý večer ich študovala a so zvláštnou pozornosťou si prečítala pokyny k liekom, nakoniec sladko zívla a zaspala na svojom obľúbenom kresle..

mačka spí v akváriu

Akvárium Tetra Cascade Globe Round: recenzie, recenzie a fotografie

Akvárium Tetra Cascade Globe Round: recenzie, recenzie a fotografie

Najpríjemnejšie chvíle prišli nasledujúce ráno - dlho očakávané spustenie akvária.

Akvárium Tetra Cascade Globe Round: recenzie, recenzie a fotografie

Akvárium Tetra Cascade Globe Round: recenzie, recenzie a fotografie

Stefania opláchla akvárium, trela ho a rozptýlila jednu spodnú časť kapsuly Tetra Bactozym. Potom naliala trochu pôdy, postavila scenériu, zasadila rastliny (anubias bonsai a vinicu magnólie).

bactozum v kaskádovej zemeguli

bactozum v kaskádovej zemeguli

bactozum v kaskádovej zemeguli

bactozum v kaskádovej zemeguli

zem v kaskádovom svete

zem v kaskádovom svete

rastliny v kaskádovej zemeguli

rastliny v kaskádovej zemeguli

scenérie na kaskádovej planéte

scenérie na kaskádovej planéte

scenérie na kaskádovej planéte

scenérie na kaskádovej planéte

Akvárium sa naplní vodou, pridá sa

Tetra SafeStart a AquaSafe.

Všetko „ľad sa zlomil, páni poroty“, pomyslel si Stesha a zapol podsvietenie pomocou filtra! Akvárium žiarilo v reflektoroch rovnako ako disco guľa. Po zvyšok dňa Stephanie obdivovala svoj mikrokozmos! Akváriová guľa mala skutočne nejakú mágiu!

tetra cscade zemegule

Večer Stefania začala študovať užitočné materiály na webovej stránke FanFishka.ru, prečítajte si články: biologická rovnováha akvária, bahnité akvárium, dusitany a dusičnany v akváriu. Ale najviac sa jej páčili materiály o bylinnej medicíne, faktom je, že obchod s domácimi zvieratami skončil Tetra torumín, a Stefania už nevedela, čo robiť. A potom sa ukáže, že akvaristi používajú odvar z listov, bylín a šišiek... - a tým okyslenie vody, jej obohatenie o triesloviny a ďalšie užitočné látky. Stesha samozrejme nemal potrebné listy a šišky, pretože mal dobrý čierny čaj bez prísad. Nasledujúci článok "Čajový obrad v akváriu", naša hrdinka uvarila šálku čaju a trochu ju nalila, trochu do akvária a zvyšok hryzeného čaju vypila s čerešňovým džemom.

Uplynuli ďalšie tri dni, kým Stefania premýšľala o získaní kohúta. V tejto záležitosti sa neponáhľala, pretože vedela, že akvárium by sa malo „napĺňať“, preto by v ňom mali fungovať všetky väzby biologického reťazca. A okrem toho, ako správne zdôvodnila Stefanie, je lepšie si vybrať cez víkend milovaný penis - úmyselne a pomaly. Získavanie rýb sa vo všeobecnosti odložilo na sobotu.

Ako dlho tieto dni trvali, piatok nechcel skončiť vôbec !!! Začiatkom sobotného rána Stefania už stála v obchode s domácimi zvieratami a otvorila ústa a pozrela sa na akvária s kohútikmi: „Aké krásne sú! Musíte si však vybrať jeden! “

Aká náročná voľba to bola ... ale Stesha si spomenul na odporúčania FanFish uvedené v tomto dokumente článok. Vybral som si skupinu najkrajších, z toho som vybral najaktívnejších mužov, preskúmal som ich na vredy ... a potom som ho uvidel! Jeden z kohútikov k nej plával, zamával jej elegantne chvostom a zdalo sa, že jej hovorí: „Mi-mi môj drahý Steshenka, mi-mi“. Okamžité utíšenie nežného ženského srdca!

Akvárium Tetra Cascade Globe Round: recenzie, recenzie a fotografie

Akvárium Tetra Cascade Globe Round: recenzie, recenzie a fotografie

Nepamätala si, ako sa vrátila domov, ako si vyzliekala topánky ... vedomie sa k nej vrátilo iba vtedy, keď zazvonil telefón a nezbavil jej oči kohútika, ktorý už tretiu hodinu plával v akváriu, Stesha odlúčene povedala: „Ale ..“ Na drôte bol čierny Mach.

Mimochodom, Makha bola Steshovou priateľkou a nadšeným umelcom akvária na čiastočný úväzok. Bola to ona, kto raz zasadil akváriové zrno do Steszinej hlavy. Aké bolo Mahiho prekvapenie, keď zistila, že semeno akvária konečne vyklíčilo.

Celý budúci mesiac sa múdra Maha naučila Stephanie, aby sa správne starala o akvárium, spoločne testovali vodu, správne a postupne ju vymieňali a podľa potreby užívali drogy. Stesha jej neustále položila tisíce otázok. Sama študovala materiály a hovorila ďalej Fórum FanFishka.ru s chlapcami, ktorí rovnako ako ona milovali akvarijné hobby a ktorí jej mimochodom povedali, že také akvárium nie je len krásny rybník pre ryby, ale aj krásna prírodná nočná lampa a zvlhčovač vzduchu pre deti.!

Na dlhú dobu okrúhle kaskádové akvárium Tetra s kohútikom potešilo Stefania a všetkých jej hostí! Nakoniec sa jej sen o malom, štýlovom akváriu splnil!

tetra cscade zemegule

tetra cscade zemegule

tetra cscade zemegule

tetra cscade zemegule

tetra cscade zemegule

tetra cscade zemegule

tetra cscade zemegule

tetra cscade zemegule

tetra cscade zemegule

tetra cscade zemegule

Ale v tomto sa naša hrdinka nezastavila, nové akváriové plány a vykorisťovania už dozrievali v jej hlave!

Stefania vás žiada, aby ste nechali svoje obľúbené názory, pokusy a komentáre, pretože je rovnako ako každá chata veľmi dôležitá! Na oplátku sľubuje napísať nový príbeh o svojich akváriových dobrodružstvách.!

Podiel na sociálnych sieťach:

Podobný
» » Okrúhle tetra kaskádové zemné akvárium: recenzie, recenzie a fotografie