slv.AquaFans.ru

Akvárium aqua box betta: recenzie a recenzie

Akvárium Aqua Box Betta

Aqua box betta

Priatelia, ahojte všetci!

Moje meno je Julia. Stalo sa tak, že som nedávno náhodou navštívil spolu so správcom našich stránok spoločnosť „AMMA“, ktorá je na ruskom trhu so zoo všeobecne známa a je jedným z vedúcich predstaviteľov tohto odvetvia..

Je potrebné povedať, že spoločnosť „AMMA“ zaujíma významné miesto v segmente veľkoobchodných dodávok a výroby tovaru pre zvieratá..

Bolo pre mňa veľmi zaujímavé navštíviť takú renomovanú spoločnosť, zoznámiť sa s jej zástupcami a vypočuť si o najnovšom živote akvária z prvej ruky. Dnešný rozhovor však nebude o tom ... v určitom okamihu ma nečakane zavolali zamestnanci spoločnosti a hovoria: „Stop“ ... stojím ... a potom mi ako sneh na hlave dávajú darček akvárium Aqua Box Betta !!! Moje prvé nano akvárium!!!

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

Nevieš si predstaviť, aké príjemné pocity som mal v tej chvíli. Vyjadrujem svoju hlbokú vďaku za taký darček, pretože moja dcéra tak dlho snívala o svojom osobnom akváriu a nakoniec sa jej sen splnil..

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

A samozrejme pri tejto príležitosti nemôžem pomôcť, ale hovoriť o tomto akváriu na stránkach FanFish.

Akonáhle sme sa dostali domov, prvú vec, ktorú som rozbalil, som začal vyhodnocovať.

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

Každý z nás sa pri výbere akvária riadi hlavnými kritériami výberu:

1. Vhodná veľkosť (L * W * H).

2. Lakonický dizajn, ktorý neodvádza pozornosť od krásy podmorského sveta a zapadá do interiéru-

3. Kvalita a funkčnosť.

Akvárium Aqua Box Betta 17l spĺňa všetky tieto požiadavky. od výrobcu AA-Aquariums.

Tento model sa perfektne zmestí do každého interiéru od kancelárskeho stola až po detskú izbu, veľkosť nano zázraku je 27x30x37,5 cm. Moje akvárium sa organicky zmestí do konferenčného stolíka. Stôl je nízky, čo bude vhodné pre moju dcéru, ktorá má iba 3 roky a 6 mesiacov, ale už sa rada stará o svojho domáceho miláčika - Petyin kohút. Švy akvária sú zlepené netoxickým priehľadným silikónovým lepidlom. Veľmi pohodlné krycie sklo s vyrezanými otvormi na uzavretie vodičov z vybavenia akvária a miestom na kŕmenie.

Dizajn akvária je veľmi dobre vyvinutý výrobcom a samotná súprava akvária je vybavená:

1. Akčný filter čerpadla s produktivitou 200 l / h. Filter má tri kompartmenty naplnené potrebnými plnidlami (špongia / syntetický zimný prostriedok / keramika + drevené uhlie, ak je to potrebné). Každá priehradka sa ľahko odpojí a otvorí, vrát. čistenie filtra nebude ťažké ani pre dieťa. Na hlave filtra je umiestnený regulátor tlaku. Filter je absolútne tichý! Akvárium môžete umiestniť do spálne alebo do detskej izby, váš spánok alebo spánok vášho dieťaťa nebude narušený.

2. LED žiarovka 2x1 W HP LED so systémom magictouch - ľahkým dotykom zmení svetlo z denného na nočné. To vám umožní používať akvárium v ​​detskej izbe ako očarujúcu nočnú lampu a vytvára jedinečný večerný komfort.

Vodiče z filtra a žiarovky sú správne umiestnené v plastovej krabičke a majú na výstupe 1 zástrčku, čo je zárukou bezpečnosti pre deti, pričom sa zachováva estetika akvária..

Samotné akvárium je umiestnené na stojane, ktorý má okrem estetickej zložky aj praktickú funkciu. Má zásuvku so vstavanou podávacou nádobou a pevne priliehajúce veko. Zásuvka má tiež priehradku na náradie pre starostlivosť o akvárium.

Objem akvária a jeho rozmery dávajú priestor na predstavivosť v jeho usporiadaní. Neexistujú žiadne hranice a konvencie. A ako obyvatelia takéhoto akvária budú mať kohútovú rybu s chodbami trpaslíkov a garnátov alebo mikročasticovej galaxie skvelý vzhľad, môžete myslieť na veľa vecí..

yum Odvažujte sa a premieňajte svoje fantázie na skutočnosť!

Moje akvárium bolo po mnohých presvedčeniach osobne navrhnuté našim administrátorom. Za hodinu vyrobil z diabasu krásne akvárium a pár rastlín, to by som neurobil za týždeň =) Nižšie sú fotografie mojej Aqua Box Betta.

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

Aqua Box Betta: recenzia a recenzie

Video Aqua Box Betta

Podiel na sociálnych sieťach:

Podobný
» » Akvárium aqua box betta: recenzie a recenzie