slv.AquaFans.ru

5 Akváriových ozdôb s aliexpressom

Krajina nielen zdobí akvárium, ale slúži aj ako prístrešok pre ryby, miesto na rozmnožovanie a upevňovanie mnohých druhov rastlín..

Dekorácie akvária - umelý súdok

KOMENTÁRE:

všetko super tovar je konzistentný, radím predajcovi

Veľmi spokojní s nákupom, milá maličkosť! Odporúčam to! Dodávka rýchlo na jeseň!

Tovar bol dodaný do troch týždňov od dátumu platby (región Sverdlovsk). Trať bola sledovaná, kým nebola doručená do Lotyšska, potom čierna diera, až prišla na poštu v mieste dodania. Je zabalený slabo, aj keď tu nie je nijaký pasažiersky film, vec je dosť krehká, možno nedosiahla celý, ale v mojom prípade bolo všetko úspešné. Neexistuje žiadne letovisko v kvalite, všetko je ako v popise, hoci hrany sú trochu ostré, môžu spôsobiť zranenie rýb.

Cena: 176,48 dolárov / ks.

Zľavová cena:

150,14 USD / ks
KÚPIŤ ALIEXPRESS

Rímske kamenné stĺpy

KOMENTÁRE:

dodací mesiac. trag sa dá vysledovať iba k hranici. Trochu sklamaná. Myslel som, že by to bolo väčšie, ale v reálnom živote by mala byť veľkosť balenia cigariet. Ale tiež normálne!

Objednávka bola dobre zabalená. Nič nie je zlomené. Vďaka predávajúcemu. Odporúčam

Výrobok sa zhoduje s obrázkom, v akváriu vyzerá skvele. Spokojná s objednávkou. Ďakujem

Pekná dekorácia pre malé akvárium! Popis je plne konzistentný.

Cena: 272,61 rub. / ks.

Zľavová cena:

190,96 rubľov / ks.
KÚPIŤ ALIEXPRESS

Kamenná jaskyňa

KOMENTÁRE:

Objednané 29. marca, doručené 11. apríla. ďakujem predajcovi

tovar sa dostal rýchlo, bol vždy sledovaný do cieľa, je to dobré, nie všetky druhy tovaru sa sledujú takto, z mínusov je to, že by bolo možné vyrobiť väčšiu veľkosť, tovar nie je príliš veľký, očakával som viac, hrany sa nespracovávajú a ostré, v akváriu môžu byť škodlivé ryby, existuje chemická vôňa, ale mizne pomerne rýchlo

Produkt sa zhoduje s fotografiami. Napriek ľahkému obalu (práve zabalenému do plastovej fólie) prišiel tovar bez poškodenia, bol som prekvapený vzhľadom na ruskú poštu. Spokojnosť s produktom!

Cena: 471,48 - 534,03 rubľov / ks.
Zľavová cena:
433,94 USD 491,23 USD / ks.

KÚPIŤ ALIEXPRESS

Akváriový zámok

vlastnosti:

100% úplne nový vysoko kvalitný produkt.

Vytvorte prirodzené prostredie pre ryby.

Realistické modelovanie a nedostatok znečistenia vodných živočíchov.

Vyrobené zo živice, trvanlivé, prírodné, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu.

Typ položky: Akváriové dekorácie

Materiál: Živica

Farba: sivá

Veľkosť: 12,5 * 7,5 * 10 cm / 4,92 "* 2,95 ″ * 3,94"

Tvar: Hrad

Funkcia: Akváriový ornament

Cena: 328,59 rub. / ks.
Zľavová cena:
279,20 USD / ks.
KÚPIŤ ALIEXPRESS

Akváriové dekorácie - most

KOMENTÁRE:

Moja fotografia je jasnejšia, možno bude jasnejšia v akváriu, a tak dobrý most, kvalita, bez zápachu.

Most je vynikajúci, samozrejme, farby sú nudnejšie ako v popise, ale dekorácia je stále veľmi krásna, prišla do Moskvy za menej ako dva týždne, je dobre zabalená, nie sú čipy, som veľmi spokojný s objednávkou, odporúčam

odoslaná veľmi rýchlo, ale trvalo veľmi dlho (a tak je kvalita úžasná

Cena: 273,27 rub. / ks.
Zľavová cena:
242,98 rubľov / ks.
KÚPIŤ ALIEXPRESS
Podiel na sociálnych sieťach:

Podobný
» » 5 Akváriových ozdôb s aliexpressom