slv.AquaFans.ru

Má zmysel začať akvárium a ryby, aké sú nevýhody, ktoré treba zvážiť?

Má zmysel začať akvárium a ryby, aké sú nevýhody, ktoré treba zvážiť?

Má zmysel začať akvárium, aké sú jeho nevýhody?

Ak si myslíte, že sa jedná o ďalší článok, ktorý presviedča a odporúča získať ryby a akvárium, mýlite sa!

1. VYROVNANIE VODNÉHO NÁRAZU. Áno, máte pravdu! Akváriové vybavenie (filter, prevzdušňovanie, kompresory atď.) Vytvára neuveriteľný hluk, najmä v noci. A ak si kúpite aj lacné čínske vybavenie, účinok „cyklistov v noci“ je vám k dispozícii. Moje akvária sú v kuchyni a obývacej izbe. A keď k mne prichádzajú hostia, akvárium konkrétne nevypínam, aby hostia rýchlo odchádzali)))) Samozrejme, je to vtip! Ale premýšľajte o tom, či to potrebujete! Máte miesto, kde buzz akvária nespôsobuje divoké podráždenie?

2. GPotrebujete chrániť a vymieňať akváriovú vodu každý týždeň? A to je takmer 30 litrov na 100 litrov akvária týždenne. Ste pripravení ho vyčistiť najmenej raz mesačne?

3. Úplne som zabudol, akvárium, akvarijné vybavenie, ryby, akváriové prípravky - SVETÝ DOBRÝ PENIAZE! Nemyslite si, že výdavky na akvárium dôjdu výdavkov.

4. RYBY SÚ CHOROBY A ZMIŠIA. Nemyslite si, že akonáhle si kúpia ryby, budete žiť 30 rokov. A verte mi, že mŕtvoly rýb nie sú tým najlepším pohľadom!

5. AQUARIUM JE HMOTNOSTNÝ SKLENENÝ SKEN! Otázkou je, kam to dáte a kam umiestniť deti, ktoré sa ponáhľajú, ako blázon a liezť tam, kde to nepotrebujú?

6. Ďalšou nevýhodou akvária samozrejme nie sú iba ryby. Keďže však o nich hovoríme konkrétne, uvediem nasledujúce, Ak plánujete letnú dovolenku, potom žiaľ akvárium neopustíte „tvárou v tvár“.. Musíte nechať kľúče od bytu svojej milovanej svokry alebo rokovať s drahými susedmi! Že by sa starali o akvárium.

7. Na záver uvediem niekoľko malých problémov a nedostatkov akvária: ryby sa musia kŕmiť, akvárium je plytvanie elektrickou energiou, akvárium môže cítiť zlý zápach, neodporúča sa inštalovať akvárium v ​​suteréne alebo vo vlhkých miestnostiach (bude z neho dodatočná vlhkosť), tiež som počul, že V miestnosti, kde stojí akvárium, nepoužívajte osviežovače vzduchu.

Tak čo? ULOŽIL som POĽOVNÍK NA RYBOLOV !!! NO?

Takže, vitajte vo svete akváriových rýb!

Podiel na sociálnych sieťach:

Podobný
» » Má zmysel začať akvárium a ryby, aké sú nevýhody, ktoré treba zvážiť?