slv.AquaFans.ru

Einstein žije - príbeh o zachránení zlatej rybky !!!

Einstein žije - príbeh o zachránení zlatej rybky !!!

Záchranná vesta pre ryby
Život nebol zlatý pre zlatú rybku menom Einstein, bohužiaľ, trpel chorobou z močového mechúra, kvôli ktorej nemohol normálne plávať a neustále sa obrátil hore nohami a klesal na dno akvária..
Pravdepodobne najlaskavejší majiteľ rýb na svete a predovšetkým Einstein: 33-ročný Leighton Naylor prišiel na to, ako mu pomôcť: rozhodol sa urobiť z ryby záchrannú vestu. citovať: "Bol vždy bojovníkom, takže keď jedného dňa klesol na dno a už nemohol vstať, bol to veľmi smutný pohľad. Moje srdce krvácalo, keď som uvidel, aký bezmocný bol. Vyzeral tak depresívne. “.

Leighton nezačal hádzať horké slzy a pozeral sa na nešťastného Einsteina: urobil z neho miniatúrnu záchrannú vestu z kúskov polymérnej trubice. Tento dizajn možno samozrejme nazvať vesta s napínaním - skôr pripomína katamarán. Myšlienka však pracovala s ranou: teraz Einstein môže znova plávať, rovnako ako všetky normálne ryby.
citovať: „Chcel som urobiť niečo, čo by mu umožnilo trochu pohnúť plutvami, a zároveň to bolo pohodlné. Spočiatku sa krútil a nebol nadšený touto činnosťou. Neustále bol uviaznutý v riasach, ale usporiadal som akvárium tak, aby ho nič nerušilo, a teraz je Einstein v perfektnom poriadku. “.
"Ľudia hovoria, že som blázon, ale každé zviera je cenným členom rodiny a snažím sa každému z nich pomôcť," priznal Leighton Naylor z Blackpoolu v Lancashire..

Je to skvelý chlap, tento Leighton.!
Podiel na sociálnych sieťach:

Podobný
» » Einstein žije - príbeh o zachránení zlatej rybky !!!